KNIHA NÁVŠTEV

KNIHA NÁVŠTEV PRE VŠETKÝCH :-) Sme vďační za každý váš názor a hodnotenie.

Správa

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Katarína 30.12.2017 11:06:17

Veľká spokojnosť. Prekvapilo ma rýchle doručenie objednaného tovaru a taktiež naviac pribalené darčeky, ktoré ma tiež veľmi potešili. Objednala som si obidve Martinove knihy, ktoré som si už predtým prečítala (požičala mi ich kamarátka) a oslovili ma veľmi, takže ich musím mať doma. Ste skvelí a želám vám veľa úspechov a radosti, nech sa darí.

Anikó 28.07.2017 18:46:03

Som veľmi príjemne prekvapená s prístupom tejto spoločnosti. Takto ochotných ľudí som stretla už veľmi dávno. Veľmi pekne Vám za to ďakujem. Ďakujem aj za ďalšie darčeky ktoré ste k zásielke pribalili. Rozšírili ste tak moju zbierku Majka Spirita o nádherné veci. Čokoláda aj hrnček sú krásne. Chuť neviem posúdiť nakoľko je to do mojej zbierky. Každý jeden produkt si našiel miesto na mojej poličke. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

Veronika 10.07.2017 19:08:56

Pred pár dňami som dočítala Martinovu knihu Život bez výhovoriek. S nadšením a radosťou som si každý deň prečítala jednu kapitolu. Vždy ma to úžasne namotivovalo a inšpirovalo. Martin je naozaj super motivátor ???? Touto cestou sa mu chcem veľmi pekne poďakovať. Oceňujem aj to, že na koniec knihy zaradil príbehy a skúsenosti úspešných ľudí, ktorí tiež dokázali vlastným pričinením a bez výhovoriek zmeniť život podľa vlastných predstáv, snov a túžob. Kniha má navyše veľmi pekný a pútavý obal. Zaujal ma hneď na prvý pohľad ???? Už teraz sa teším sa na ďalšiu Martinovu knihu ????

Ivana 31.05.2017 10:49:29

Vašu novinku som nenašla v mojom obľúbenom kníhkupectve. Ale nechcelo sa mi čakať tri týždne, tak som to skúsila objednať priamo cez vydavateľstvo. Bola som veľmi milo prekvapená, knihu som začala čítať už na druhý deň a darčeky navyše tiež potešili :-) Takže veľmi pekne ďakujem, u mňa spokojnosť nadmieru. Knihu ešte nemám celú dočítanú, ale je naozaj super!

Anička 24.05.2017 20:31:21

Oplatilo sa počkať :-) Kniha Život bez výhovoriek sa, ako aj tá prvá Martinova, číta veľmi ľahko a rýchlo. Super postrehy a inšpiratívne myšlienky. Cez dovolenku si ju určite ešte raz prečítam. A pekný obal, ten tiež hodnotím na výbornú :-)))

  • 1
  • 2

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.