inspira publishing uvádza MAMOU PO 30

"INSPIRÁCKE NOVINKY"

mamou

Milí naši priaznivci/fanúšikovia či náhodní čitatelia,

tešíme sa, že sa nám tento rok podarilo obohatiť našu ponuku kníh o ďalší zaujímavý titul.

Po zbierke básní plnej Tomášových hĺbavých myšlienok a titule roka 2016 o petržalskom chalanovi, ktorý určite poteší a inšpiruje nielen fanúšikov Majka Spirita, pridávame na slovenský knižný trh beletrický kúsok od Tami, ktorý je určený nielen mamičkám... Toto dielo, ktorého obsah je rovnako roztomilý ako jeho obálka :-), určite poteší či pohladí dušu všetkým čitateľkám a čitateľom, ktorí radi relaxujú s knihou v ruke...

Unikátna multižánrová kniha s názvom MAMOU PO 30 je rodičovským debutom Tami, ktorá sa stala prvýkrát mamou trochu neskôr...

Okrem úprimného príbehu, v ktorom Tami opisuje (nielen) svoje skúsenosti (nielen) so svojou novou životnou úlohou mamy a s tým spojenými životnými situáciami, v knihe nájdete aj básničku, rozprávku na dobrú noc pre mamy ale tiež tipy, ako si nájsť čas na čítanie kníh popri starostlivosti o dieťa.

V knihe sa s vami Tami podelí nielen o svoje pocity, ale aj o množstvo užitočných rád, nájdete v nej veľa vtipných či dojímavých momentov, ale aj inšpiratívne a motivačné pasáže.

Veríme, že kniha množstvo čitateliek/čitateľov poteší, mnohým napomôže v neľahkých situáciách, ktoré rodičovstvo a život ako taký so sebou prinášajú a žiadna čitateľka/čitateľ neoľutuje, že po tejto knihe siahla/siahol. A určite budeme veľmi radi, keď sa o Vaše dojmy podelíte aj s nami...

Veľmi radi Vás taktiež privítame dňa 1. decembra 2016 o 18:00 v priestoroch Monsters Cafe and Bar, kde sme pre všetkých priaznivcov či zvedavcov pripravili zaujímavý večer nielen v spoločnosti autorky ale aj ďalších protagonistiek knihy. A v rámci tohto večera, spojeného s krstom, privítame aj Luciu Hablovičovú, ktorá prijala úlohu krstnej mamy tejto úžasnej knižky.

Tím inspira publishing aj touto cestou ďakuje všetkým, ktorí akoukoľvek mierou prispeli k zrodu tohto milého a nádejného titulu.

Želáme príjemne strávený jesenný čas (nielen) pri čítaní (nielen) našich kníh...

Názory čitateľov a recenzie

(0 komentárov)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.