inspira publishing uvádza TITUL ROKA 2016

"INSPIRÁCKE NOVINKY"

MS

CHALAN, KTORÝ VYNAŠIEL SPIRITA ABY INŠPIROVAL

Autor: Eva Dušičková

Jedinečná osobnosť slovenského showbiznisu, kto by ho nepoznal? Pod úspešnou značkou MAJK SPIRIT sa však skrýva skutočný Michal. Aký je, čím žije a čo ho teší? To sa dozviete v unikátnej knihe z pera Evy DušičkoveJ – Majkovej maminy. Inšpiratívny príbeh, ako z petržalského chalana, Miška Dušičku, vznikla úspešná a sebavedomá hviezda Majk Spirit. Dokonalé prepojenie životných situácií, autentických výpovedí, textov piesní, fotografií, zážitkov a názorov.

Majk vždy chcel zachrániť svet, chcel reprezentovať vznešené myšlienky a neobmedzené možnosti.

„Keby som zachránil alebo inšpiroval len jedného z vás, tak to všetko stálo za to. Keď sa ráno budím a uvedomím si, že môj život niečo znamená aj pre niekoho iného, viem, že má zmysel. Zmyslom môjho života je slúžiť ľuďom, bratom, sestrám, dospelým aj deťom, mestu, krajine, svetu... to je tá najvyššia forma potešenia. Verím, že sme tým, kým sa rozhodneme byť, a tiež verím, že od života nedostávame to, čo chceme, ale to, kým sme. Keď nepomáhaš robiť život niekoho iného lepším, strácaš svoj drahocenný čas na tejto Zemi."

Majk pozná pozlátku, ktorú so sebou prináša sláva a bohatstvo. Nie je to len ďalšia instantná chrumka pre večne hladné publikum. Jeho cieľom je však vytvoriť niečo skutočné a jedinečné. Dostáva sa do sŕdc a duší. Jeho hlas patrí celej generácii Ypsilon. Jeho hlas počujú mnohí.

Odkaz, ktorý sa nesie celou knihou, formuloval samotný Majk:

„Nasleduj svoje srdce, rob, čo máš rád a rob to teraz! Lebo nič nie je horšie, ako pozerať sa späť na svoj život s výčitkami, čo všetko si mohol, chcel alebo mal urobiť, ale neurobil... Teraz je čas, aby si bol tým, kým chceš byť. Svet je len tvoj, buď sám sebou!"

„A nezabudni sa obklopiť ľuďmi, ktorí veria v tvoj potenciál, ktorí podporujú tvoj talent. Obklop sa ľuďmi, ktorí ťa chcú vidieť rásť a žiariť."

Tím inspira publishing je vďačný za možnosť a príležitosť spolupracovať na vydaní knihy Majka Spirita a sprievodných aktivitách. Vďaka detailnej, systematickej a ohľaduplnej spolupráci s manažérom Majka Spirita, Michalom Matejovičom a autorkou Evou Dušičkovou, vznikol hodnotný knižný produkt. Začiatkom novembra 2016 sa kniha dostane na pulty obchodov, e-shopov a kníhkupectiev – tak buďte pritom aj Vy.

Ak uvažujete nad vhodným darčekom pod stromček, táto publikácia poteší všetkých fanúšikov Majka Spirita, a nielen ich...

Želáme príjemné čítanie a ... nechajte sa inšpirovať.

Názory čitateľov a recenzie

(0 komentárov)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.