Vynovená inspira publishing

"INSPIRÁCKE NOVINKY"

inspira

Jar so sebou prináša závan čerstvého vzduchu, energizujúce slnko a vôňu kvitnúcich rastlín. Je to obdobie znovuzrodenia a my sa držíme trendu. Vynovili sme koncept nášho vydavateľstva a rozšírili ponuku. Prešli sme na e-shop platformu a máte exkluzívnu možnosť kúpiť si knihy a „knižné" darčeky priamo od nás. Našu energiu a čas sústreďujeme na neustále tvorenie, podporu a rozvoj jedinečných produktov a projektov. Baví nás vytvárať nové, neokukané veci a svet kníh chceme trochu osviežiť. Ponúkame celú paletu možností, ako si (nielen) čítanie spríjemniť s predmetmi štylizovanými s Vašou obľúbenou knihou.

ČO SME PRE VÁS PRIPRAVILI:

    • Ak by ste chceli nahliadnuť do obsahu knihy ešte predtým, ako si ju zakliknete do e-košíka, prosím, neváhajte využiť bezplatnú možnosť zaslania e-booku o knihe na Váš email. Na základe ukážok z knihy, popisu, anotácie a knižných parametrov sa môžete rozhodnúť pre kúpu knihy nášho vydavateľstva.
    • Vymysleli sme jedinečné kombinácie a aj vďaka našim novým šikovným a výnimočným obchodným partnerom a dodávateľom máme v ponuke hodnotné, kvalitné a dokonca aj chutné produkty, ktorými môžete obdarovať seba alebo svojich blízkych. Samozrejme, stále pracujeme na rozširovaní ponuky a veríme, že aj vďaka spätnej väzbe od Vás vytvoríme ďalšie nové produkty a kolekcie, ktoré potešia priaznivcov kníh!
    • Čakajú na Vás zaujímavé rozhovory s inšpiratívnymi autormi či osobnosťami, postrehy zo sveta kníh, literatúry a čítania, ako aj edičný plán na tento rok. Viac o nových knihách z dielne inspira publishing sa dozviete v sekcii PRIPRAVUJEME.
    • Ak Vám v rámci ponuky alebo pohodlia nakupovania niečo chýba alebo máte tip/radu/pripomienku na vylepšenie, budeme radi ak nám dáte vedieť. Vaše názory a postrehy, prosím, píšte na adresu: eshop@inspirapublishing.eu.

Priaznivci vydavateľstva inspira publishing vedia, že sa špecializujeme na vydanie kníh inšpiratívnych autorov a osobností, ktorých odkaz stojí za šírenie. Veríme, že autentický príbeh a emotívna zápletka z reálnych životov našich autorov Vás dostane a nainfikuje. Nabije energiou, nádejou a silou uchopiť svoj život do vlastných rúk a začať si žiť svoj sen. Každý ho máme iný a každá cesta bude iná. Naši autori-hrdinovia Vás prevedú miestami, situáciami a skúsenosťami, ktorými sa nemusíte predierať sami. V našich knihách nájdete odpovede, nápady, tipy a extrakt poznania, ktorý môžete použiť na realizáciu Vašich snov, cieľov a výziev na ceste k vlastnému šťastiu. Ak sa po prečítaní cítite namotivovaní a povzbudení, to bol náš cieľ. Ak sa Vám naše knihy páčia, píšte nám, dajte recenziu a spätnú väzbu. Pretože naša práca má zmysel, ak nachádza odozvu vo Vašich srdciach.

Ďakujeme, že náš čítate.

Tím inspira publishing

 

Názory čitateľov a recenzie

(0 komentárov)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.