Vynovená inspira publishing

Pridané: 18.04.2017 15:33:07 Počet zobrazení: 1131

18 Apríl 2017

"INSPIRÁCKE NOVINKY"

inspira

Jar so sebou prináša závan čerstvého vzduchu, energizujúce slnko a vôňu kvitnúcich rastlín. Je to obdobie znovuzrodenia a my sa držíme trendu. Vynovili sme koncept nášho vydavateľstva a rozšírili ponuku. Prešli sme na e-shop platformu a máte exkluzívnu možnosť kúpiť si knihy a „knižné" darčeky priamo od nás. Našu energiu a čas sústreďujeme na neustále tvorenie, podporu a rozvoj jedinečných produktov a projektov. Baví nás vytvárať nové, neokukané veci a svet kníh chceme trochu osviežiť. Ponúkame celú paletu možností, ako si (nielen) čítanie spríjemniť s predmetmi štylizovanými s Vašou obľúbenou knihou.

ČO SME PRE VÁS PRIPRAVILI:

    • Ak by ste chceli nahliadnuť do obsahu knihy ešte predtým, ako si ju zakliknete do e-košíka, prosím, neváhajte využiť bezplatnú možnosť zaslania e-booku o knihe na Váš email. Na základe ukážok z knihy, popisu, anotácie a knižných parametrov sa môžete rozhodnúť pre kúpu knihy nášho vydavateľstva.
    • Vymysleli sme jedinečné kombinácie a aj vďaka našim novým šikovným a výnimočným obchodným partnerom a dodávateľom máme v ponuke hodnotné, kvalitné a dokonca aj chutné produkty, ktorými môžete obdarovať seba alebo svojich blízkych. Samozrejme, stále pracujeme na rozširovaní ponuky a veríme, že aj vďaka spätnej väzbe od Vás vytvoríme ďalšie nové produkty a kolekcie, ktoré potešia priaznivcov kníh!
    • Čakajú na Vás zaujímavé rozhovory s inšpiratívnymi autormi či osobnosťami, postrehy zo sveta kníh, literatúry a čítania, ako aj edičný plán na tento rok. Viac o nových knihách z dielne inspira publishing sa dozviete v sekcii PRIPRAVUJEME.
    • Ak Vám v rámci ponuky alebo pohodlia nakupovania niečo chýba alebo máte tip/radu/pripomienku na vylepšenie, budeme radi ak nám dáte vedieť. Vaše názory a postrehy, prosím, píšte na adresu: eshop@inspirapublishing.eu.

Priaznivci vydavateľstva inspira publishing vedia, že sa špecializujeme na vydanie kníh inšpiratívnych autorov a osobností, ktorých odkaz stojí za šírenie. Veríme, že autentický príbeh a emotívna zápletka z reálnych životov našich autorov Vás dostane a nainfikuje. Nabije energiou, nádejou a silou uchopiť svoj život do vlastných rúk a začať si žiť svoj sen. Každý ho máme iný a každá cesta bude iná. Naši autori-hrdinovia Vás prevedú miestami, situáciami a skúsenosťami, ktorými sa nemusíte predierať sami. V našich knihách nájdete odpovede, nápady, tipy a extrakt poznania, ktorý môžete použiť na realizáciu Vašich snov, cieľov a výziev na ceste k vlastnému šťastiu. Ak sa po prečítaní cítite namotivovaní a povzbudení, to bol náš cieľ. Ak sa Vám naše knihy páčia, píšte nám, dajte recenziu a spätnú väzbu. Pretože naša práca má zmysel, ak nachádza odozvu vo Vašich srdciach.

Ďakujeme, že náš čítate.

Tím inspira publishing

 

Hodnotenie

(0 komentárov)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.