MAMOU PO 30

MAMOU PO 30

MOTIVAČNÁ KNIHA PRE MAMY NA SKLADE UŽ LEN POSLEDNÉ KUSY!

Autorka: TAMARA ROGOŽNÍKOVÁ GONČAROVA

12 € s DPH

 

O KNIHE

Kniha Vás povzbudí, pohladí, upokojí, rozcíti a ukáže cestu von z kruhu. Pre každú ženu a muža, pre každého rodiča.

Kniha nezapadá do žiadneho existujúceho žánrového konceptu. Sú v nej básne, rozprávky, introspektívne dialógy, sny, kaučingové záznamy, skúsenostné prepojenia v realite dnešného Slovenska. Publikácia je výnimočná prelínaním sa hĺbky poznania rodičovstva a ľahkosti vychutnávania si života. Protagonistka smeruje od deštrukcie k harmónii. Od harmónie k vystavaniu šťastnej rodiny. Eklektický kúsok, ktorý nesmie chýbať v knižnej kolekcii žiadnej ženy.

Táto kniha nemá ambíciu scientifikovať, poučovať, zosmiešňovať, urážať, spochybňovať, posudzovať, hodnotiť a kritizovať. Snaží sa podať úprimnú, citlivú a inšpiratívnu výpoveď niekoľkých mám. Cieľom je poskytnúť potravu myšlienkam, podporiť nádej a vieru v lepšiu budúcnosť rodiny, popísať skúsenosti reálne žijúcich mám na Slovensku a odľahčene prejsť ťažkými otázkami, ktoré sú tabuizované. Každý rodič je tým najlepším sprievodcom svojho dieťaťa. Želáme veľa pokory, trpezlivosti, lásky a hodnotne stráveného času SPOLU nielen na Vianoce...

Konečne ste sa stali mamou, ale neprekypujete „dokonalým" šťastím?

Ako sa z toho nezblázniť?

Ako si upevniť vzťahy?

Ako nájsť svoju cestu k rodinnému šťastiu?

Praktické rady a tipy od mamy po 30 pre mamy po 30.

To všetko a oveľa viac...

 

 

ANOTÁCIA

Unikátna multižánrová kniha pre všetky mamy a tatov (nielen) po tridsiatke. 

Kniha je určená vnímavým rodičom, ktorí hľadajú svoju cestu k šťastnému životu.

Dojímavý polyfonický príbeh kamarátok, ktoré sa stali mamami po tridsiatke. Vzlety a pády, radosť a sklamanie. Všetko patrí k roli rodiča. Ochutnajte sladkú trpkosť zúfalstva a prázdnoty. Vychutnajte víťazstvo svetla a nádeje spolu s hlavnou protagonistkou a autorkou Tami. Pripravte si vreckovky, budete sa smiať aj plakať. Budete ju nenávidieť a milovať. Lebo ona ste Vy...

 

O AUTORKE

Tami (autorka knihy MAMOU PO 30) - inspira publishing

Tami je mladá, veselá, očarujúca a širokospektrálne talentovaná mamička, ktorá miluje život. Je rodáčka z Kyjeva, no už počas svojho detstva si vyskúšala život aj v iných krajinách Európy. Zakotvila však na Slovensku, kde našla aj lásku svojho života a so svojou úžasnou trojčlennou rodinkou žije v Bratislave. Okrem toho, že je hudobne najnadanejšou členkou tímu inspira publishing, venuje sa prekladateľstvu a tlmočeniu, bloguje a organizuje rôzne akcie a podujatia pre bratislavské mamičky.

 

  • Žáner: beletria, motivácia, partnerstvo, rodičovstvo, výchova
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 11/2016
  • Počet strán: 148
  • Rozmer: menej ako A5
  • Väzba: paperback
  • EAN kód: 9788097238612

 

Super kniha pre všetky maminy

Zuzik, 23.04.2017 07:45:20

Mnoho názorov a pocitov zdieľam spoločne s autorkou. Kniha, pri ktorej urobíte všetko preto, aby ste si našli čas na jej dočítanie. Jedna z tých kníh, ktoré môžete čítať znova a znova. Odporúčam každej z vás.

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.