ŽIVOT BEZ JEDLA - Všetko, čomu uveríš (color edition)

ŽIVOT BEZ JEDLA - Všetko, čomu uveríš (color edition)

INŠPIRATÍVNY SKUTOČNÝ PRÍBEH

Autor: MARTIN BRUNCKO

8,94 € s DPH

14,90 € s DPH Zľava 5,96 €

O KNIHE

Inšpiratívna kniha, ktorá nie je len o jedle alebo jedení, nejedení či prejedaní sa, ale najmä o zmene životných postojov a zlepšení celkovej kvality života. Či už ste vášnivým jedákom, gurmánom, vegetariánom alebo športovcom so zdravým životným štýlom, kniha Vás určite pozitívne naladí. Martin vo svojej knihe nikomu nič neprikazuje, nezakazuje, nepresadzuje žiadne teórie ale poukazuje na svoje doterajšie či už negatívne alebo pozitívne skúsenosti, týkajúce sa osobného či pracovného života, zdravotného stavu, fyzickej kondície a stravovania. Martin sa prostredníctvom tejto knihy chce podeliť s čitateľmi o ohromných zmenách, ktoré sa v jeho živote udiali v priebehu pár rokov a to vďaka tomu, že život zobral do vlastných rúk, zmenil svoje myslenie a otvoril si tak cestu k optimálnej prosperite a naozaj nekonečným možnostiam. Čitateľa nabáda, aby sa nebál byť INÝ a vyčnievať z radu, aby sa nebál žiť vlastný život podľa svojich predstáv a kritérií a bojovať tak o svoje šťastie. Nebojte sa, a kľudne sa ponúknite a začítajte sa do jeho (ne)uveriteľného príbehu, ktorý zhltnete skôr ako v telke skončí ďalšia časť nejakej telenovely alebo kriminálky :-)

ANOTÁCIA

Vedeli by ste si predstaviť svoj život bez jedla? No, niektorí ľudia si to nielenže vedia predstaviť, ale tak aj žijú. Ponorte sa do introspektívneho, hĺbavého a osobného príbehu muža, ktorý sa rozhodol vzdorovať nepriaznivému fyzickému, zdravotnému a psychickému stavu a stal sa výnimočnou osobnosťou! Autor otvorene zdieľa svoje skúsenosti s čitateľom v hĺbavej rozprave. Muž, ktorý je hrdý na to, že sa cíti skvele, žije plnohodnotný a aktívny život, úspešne podniká, dosahuje ľubovoľné ciele a zdoláva náročné športové preteky. Všetky cesty vedú do Ríma, a autor hovorí o jeho vlastnej ceste, ktorú podstúpil pre dosiahnutie stavu ideálnej rovnováhy. Hlavnou prekážkou, ktorá bráni ľuďom v prežívaní zdravého, šťastného a naplneného života, je obmedzujúce presvedčenie. Autor prekročil medze a otvoril plný potenciál svojho tela, ducha, mysle a životného štýlu. Ak Vám táto kniha pomôže prekonať Vaše vlastné obmedzujúce presvedčenia reštrukturalizáciou Vašich myšlienok, potom sme dosiahli cieľ. Cieľom nie je hodnotiť a popierať či odmietať; cieľom je motivovať a povzbudiť ľudí, aby prijali výzvy prichádzajúce z vonku. Užívajte si čítanie!

O AUTOROVI

Maťo

Martin Bruncko je mladý, charizmatický optimista a úspešný slovenský podnikateľ, rodák z Banskej Bystrice. Okrem toho, že je autorom svojho knižného debutu Život bez jedla, je aj zakladateľom vydavateľstva inspira publishing. Po tom, ako sa mu podarilo uskutočniť viacero radikálnych zmien v jeho živote – prestať fajčiť, schudnúť 30 kíl... stal sa aj majiteľom niekoľkých medailí z terénneho prekážkového behu Spartan Race. Vďaka novej záľube v písaní blogov bol aj nominantom v ankete Bloger roka 2016. S cieľom motivovať a povzbudiť aj iných ľudí pravidelne absolvuje v rámci SR aj ČR rôzne besedy a prednášky v duchu: Všetko, čomu uveríš!

 

  • Žáner: beletria, motivácia, zdravie, životný štýl
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 06/2016
  • Počet strán: 176
  • Rozmer: A5
  • Väzba: paperback
  • EAN kód: 9788097184513

 

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.