Život bez jídla? Jak restartovat mysl

Život bez jídla? Jak restartovat mysl

INŠPIRATÍVNY SKUTOČNÝ PRÍBEH

Autor: MARTIN BRUNCKO

7,45 € s DPH

14,90 € s DPH Zľava 7,45 €

O KNIHE

Česká verzia inšpiratívnej knihy, ktorá nie je len o jedle alebo jedení, nejedení či prejedaní sa, ale najmä o zmene životných postojov a zlepšení celkovej kvality života. Či už ste vášnivým jedákom, gurmánom, vegetariánom alebo športovcom so zdravým životným štýlom, kniha Vás určite pozitívne naladí. Martin vo svojej knihe nikomu nič neprikazuje, nezakazuje, nepresadzuje žiadne teórie ale poukazuje na svoje doterajšie či už negatívne alebo pozitívne skúsenosti, týkajúce sa osobného či pracovného života, zdravotného stavu, fyzickej kondície a stravovania. Martin sa prostredníctvom tejto knihy chce podeliť s čitateľmi o ohromných zmenách, ktoré sa v jeho živote udiali v priebehu pár rokov a to vďaka tomu, že život zobral do vlastných rúk, zmenil svoje myslenie a otvoril si tak cestu k optimálnej prosperite a naozaj nekonečným možnostiam. Čitateľa nabáda, aby sa nebál byť INÝ a vyčnievať z radu, aby sa nebál žiť vlastný život podľa svojich predstáv a kritérií a bojovať tak o svoje šťastie. Nebojte sa, a kľudne sa ponúknite a začítajte sa do jeho (ne)uveriteľného príbehu, ktorý zhltnete skôr ako v telke skončí ďalšia časť nejakej telenovely alebo kriminálky :-)

 

ANOTÁCIA

Uměli byste si svůj život představit bez jídla? Někteří lidé nejenže si to představit dovedou, ale také tak žijí. Ponořte se do introspektivního, hloubavého a osobního příběhu muže, jenž se rozhodl vzdorovat nepříznivému fyzickému, zdravotnímu a psychickému stavu a stal se výjimečnou osobností! Autor překročil meze a otevřel plný potenciál svého těla, ducha, mysli i životního stylu. Pokud Vám tato kniha pomůže restrukturalizovat myšlenky, a tím překonat Vaše vlastní omezující přesvědčení, pak jsme dosáhli cíle.

O AUTOROVI

Maťo

Martin Bruncko je mladý, charizmatický optimista a úspešný slovenský podnikateľ, rodák z Banskej Bystrice. Okrem toho, že je autorom svojho knižného debutu Život bez jedla, je aj zakladateľom vydavateľstva inspira publishing. Po tom, ako sa mu podarilo uskutočniť viacero radikálnych zmien v jeho živote – prestať fajčiť, schudnúť 30 kíl... stal sa aj majiteľom niekoľkých medailí z terénneho prekážkového behu Spartan Race. Vďaka novej záľube v písaní blogov bol aj nominantom v ankete Bloger roka 2016. S cieľom motivovať a povzbudiť aj iných ľudí pravidelne absolvuje v rámci SR aj ČR rôzne besedy a prednášky v duchu: Všetko, čomu uveríš!

 

  • Žáner: beletria, motivácia, zdravie, životný štýl...
  • Jazyk: český
  • Vydanie: 12/2015
  • Počet strán: 166
  • Rozmer: A5
  • Väzba: paperback
  • EAN kód: 9788097215491

 

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.