CESTA NA ROPNÚ PLOŠINU

CESTA NA ROPNÚ PLOŠINU

INŠPIRATÍVNY SKUTOČNÝ PRÍBEH

Autor: ANDREJ TICHÝ

7,60 € s DPH

15,20 € s DPH Zľava 7,60 €

 

ANOTÁCIA

"Výhľad z okna nič moc, takisto ako výhlaď na moju budúcnosť. Cítil som sklamanie a nespokojnosť. V živote som chcel veľa dosiahnuť, pozrieť sa na exotické miesta, no namiesto toho som sa ľutoval v byte mojich rodičov. Mal som čerstvých dvadsaťtri."

Ak sa práve nachádzate na rázcestí, alebo ste zatiaľ nenabrali odvahu ísť si za svojím snom, Andrejov príbeh Vám pomôže urobiť krok vpred.
Mladý Slovák v tejto knihe rozpráva svoj vlastný životný príbeh. Vďaka neoblomnosti, vytrvalosti, každodennej práci na sebe samom a vyčiarknutí slova NIE zo slovníka, sa mu napokon podarilo dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ - dostať sa na ropnú plošinu a žiť svoj sen.
Nebolo to vôbec ľahké. Viac o jeho strastiplnej ceste sa dočítate v tomto inšpiratívnom skutočnom príbehu. A vďaka nemu si môžete dotvoriť ten svoj. Prežite spoločne s Andrejom dobrodružnú cestu na miesto, na ktoré si nekúpite zájazd v žiadnej cestovke.

„Ako keby som urobil prvý krok v mojom živote. Tak strašne mi chutil. Keď sa moja noha dotkla letiskovej dráhy a do tváre ma plnou silou udrel vietor z vrtule, bolo to ako sen. Nie ako, ono to bol môj sen veľmi dlhú dobu a práve v tejto chvíli som ho žil..."

 

O KNIHE (NAŠIMI SLOVAMI)

Ďalšia z kníh, ktoré sa čítajú samé. Vďaka pútavo napísanému príbehu mladého Slováka, ktorý sa rozhodol zmeniť svoj život a vydať sa na cestu za svojím najväčším snom - prácou na ropnej plošine, spoznáte za pár hodín ďalšiu jedinečnú a inšpiratívnu osobnosť. Bol odhodlaný premeniť svoj sen na skutočnosť. Ale ako to už častokrát býva, cesta nebola ani taká rýchla a ani jednoduchá, akoby sa mohlo zdať. Každodenné, väčšinou nepríjemné, prekvapenia, náročné a zdanlivo neprekonateľné prekážky, sa stali na niekoľko mesiacov súčasťou jeho života, a snívanie sa tak striedalo s riešením menších či väčších problémov. Každý deň sa musel učiť niečo nové a začínal žiť akoby odznova. Úprimné a motivačné momenty zo skutočného života, zaujímavé a hodnotné informácie a nemalá dávka humoru či irónie. Toto všetko môžete nájsť v Andrejovej knihe.
Každá cesta sa začína prvým krokom...

 

O AUTOROVI

Andrej Tichý - autor knihy Cesta na ropnú plošinu

Andrej Tichý (1986) je rodák z Banskej Bystrice, ktorému sa podarilo splniť si svoj sen o práci na ropnej plošine v nórskom Stavangeri. Vo svojich 23 rokoch sa vybral hľadať ho do dvetisíc kilometrov vzdialenej krajiny. Cieľavedomý muž, známy svojimi blogmi na sme.sk, vynaložil maximálne úsilie a tak dosiahol svoj cieľ. Od roku 2009 žije v Nórsku, kde sa aktuálne venuje fotografovaniu a písaniu. Na jeho webovej stránke www.andrejtichy.com ho môžete spoznať o trochu viac a to najmä vďaka jeho blogom, prostredníctvom ktorých zdieľa svoje myšlienky, názory a skúsenosti či zážitky z jeho pôsobenia v tejto severskej krajine.

 

  •  Žáner: beletria, motivácia, cestopis
  •  Jazyk: slovenský
  •  Vydanie: 10/2017
  •  Počet strán: 180
  •  Rozmer: A5
  •  Väzba: paperback
  •  EAN kód: 9788097238643

 

Nakoľko mám syna, ktorý žije dlhšie...

Mária G., 4.10.2017 , 04.10.2017 21:48:26

Nakoľko mám syna, ktorý žije dlhšie v Nórsku a túto krajinu často navštevujem a obdivujem jej krásu prírody, zaujala ma kniha Cesta na ropnú plošinu. Pretože viem z osobného rozprávania priateľa, ako ťažko sa sen k takejto práci dá splniť, aké prekážky a nástrahy sa dajú očakávať, čo všetko si treba vedieť odrieknuť, ako zapracuje psychika - o to viac obdivujem autora tejto skvelej knihy, že to dokázal. Kniha je úprimná spoveď autora o tom, že sny sa plnia ak máš jasné predsavzatie a cieľ, ktorého sa nikdy nevzdáš. Nič nie je nemožné, treba len chcieť. Doporučujem túto knihu čitateľom. Autorovi želám veľa šťastia pri písaní takýchto krásnych kníh.

Skvelá knižka. Prečítaná za jedno d...

Mirka, 30.09.2017 18:13:30

Skvelá knižka. Prečítaná za jedno doobedie,nedala sa odložiť. Skutočný príbeh o tom ako si niekto zmyslí, že sa chce dostať na ropnú plošinu, to sa len tak nevidí. Je písaná pútavo a aj som sa zasmiala. Určite odporúčam :-)

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Odporúčame pozrieť tiež:

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.