ŽIVOT BEZ VÝHOVORIEK

ŽIVOT BEZ VÝHOVORIEK

INŠPIRATÍVNY SKUTOČNÝ PRÍBEH

Autor: MARTIN BRUNCKO

9,96 € s DPH

16,60 € s DPH Zľava 6,64 €

 

ANOTÁCIA

Je veľa ciest, ako sa dostať zo začarovaného kruhu. A v tejto knihe je jedna z nich.

Na ceste za snom sa ľahšie kráča bez výhovoriek. Pokojne sa ich zbavte a prevezmite zodpovednosť za vlastný život, šťastie a úspech. Martin Vás prostredníctvom svojho úprimného príbehu pozýva do sveta postojov a hodnôt, ktoré ho privádzajú k zaujímavým výsledkom. Naplnenie života vidí v obohacujúcich vzťahoch, búraní limitov a využití potenciálu, ktorý v sebe máme. Vtipne, ľudsky a jednoducho sa zbavíte lepkavých výhovoriek a objavíte čaro intuície. 

 

O KNIHE (NAŠIMI SLOVAMI)

Po úspešnej debutovej knihe, ktorá sa zaradila medzi knižné bestsellery, je tu v poradí druhá kniha s podtitulom: "Všetko, čomu uveríš". Tentokrát s väčším záberom na podnikateľskú - biznis stránku života.

Martin v nej s pokorou, jemu vlastnou, odhaľuje svoj (nielen) podnikateľský príbeh, opisuje vlastné zážitky, pády a zlyhania.

V určitom momente nastali v jeho živote obrovské - pozitívne zmeny. Za svoje neúspechy prijal zodpovednosť, odrazil sa od úplného dna a vydal sa na jedinečnú cestu za prosperitou, šťastím a svojimi snami.

V tejto knihe nájdete aj rozhovory s niekoľkými zaujímavými a úspešnými ľuďmi, ktorých Martinovi osud v určitých etapách života priplietol do cesty. Môžete sa inšpirovať myšlienkami, postojmi a spôsobom myslenia či konania ľudí, ktorí dosiahli a stále dosahujú výnimočné úspechy a výsledky v rôznych oblastiach.

Pútavý skutočný príbeh, ktorý sa Vám svojou autentickosťou dostane pod kožu.
Inšpiratívna kniha, ktorá Vám môže pomôcť, ak stále hľadáte tú Vašu cestu.

 

O AUTOROVI

Martin

Martin Bruncko je mladý, charizmatický optimista pochádzajúci z Banskej Bystrice. Úspešne podniká a v súčasnej dobe sa venuje najmä aktivitám súvisiacim s malým vydavateľstvom s veľkými snami, ktorého je spoluzakladateľom. Veľmi rád sa stretáva s novými ľuďmi a aj preto pravidelne absolvuje motivačné besedy a prednášky, na ktorých s ním môžete zdieľať jeho zážitky a poznatky o radikálnych zmenách v jeho živote - a to pracovnom ale aj súkromnom.
Okúsil život bez obmedzujúcich presvedčení, bez jedla, bez výhovoriek a s veľkou dávkou pokory. A aj naďalej kráča šťastný a zdravý po ceste za svojimi snami.

 

  • Žáner: beletria, motivácia, osobný rozvoj, podnikanie
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 05/2017
  • Počet strán: 192
  • Rozmer: A5
  • Väzba: paperback
  • EAN kód: 9788097238636

 

Nikdy nie je neskoro

Denisa, 29.07.2017 18:43:11

Život bez výhovoriek je kniha, ktorá má jednu úžasnú vlastnosť. Donúti čitateľa zamyslieť sa. Ak ste ochotný nazrieť do svojho vnútra a úprimne chcete svoj život zmeniť k lepšiemu, Život bez výhovoriek je tá pravá voľba. Zaujímavá kniha plná postrehov z našich každodenných životov, ktorým však málokto venuje pozornosť. Práve tieto detaily nám vedia poskytnúť úplne iný pohľad na svet, v ktorom žijeme a pomôcť nám zmeniť ho aj seba k lepšiemu :)

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.