PREBUĎ SA A ŽIAR NA SVOJEJ VLASTNEJ CESTE

PREBUĎ SA A ŽIAR NA SVOJEJ VLASTNEJ CESTE

INŠPIRATÍVNY SKUTOČNÝ PRÍBEH

Autorka: MARCELA VÁCLAVKOVÁ KONRÁDOVÁ

6,10 € s DPH

12,20 € s DPH Zľava 6,10 €

 

ANOTÁCIA

Kniha je nádejou pre tých, ktorí zabudli PREČO,
a prístavom pre tých, ktorí hľadajú AKO...

Ponorte sa do citlivého skutočného príbehu mladej ženy, pri čítaní ktorého vám neraz budú naskakovať na koži zimomriavky. Aj napriek zdravotným problémom na rozhraní života a smrti a „nálepke" postihnutá hovorí, že jediným postihnutím v jej živote môže byť nesprávny prístup - k sebe samej aj k životu.

Ak vo vás prevládajú negatívne emócie, máte pocit bezmocnosti, nenachádzate už žiadne východiská či strácate zmysel života, táto kniha vás dobije novou energiou a naplní nádejou, optimizmom, pokorou a úctou k sebe, ako aj k samému životu.

Prebudí vás, aby ste mohli opäť žiariť.
Žiariť na svojej vlastnej ceste.

 

O KNIHE (NAŠIMI SLOVAMI)

Inšpiratívny príbeh, ktorý odhaľuje výnimočnú silu osobnosti ukrývajúcu sa v krehkej mladej žene. Zdanlivo banálna choroba sa nečakane zmenila na dlhoročný boj o prežitie, a jej život odrazu nabral úplne iný spád. Neustále začali pribúdať nové diagnózy, ktoré si vyžadovali ďalšie a ďalšie operácie, čo znamenalo stovky dní strávených v nemocniciach. No navzdory týmto neočakávaným a komplikovaným zdravotným ťažkostiam to nevzdala a našla spôsob, ako zdolať aj tieto prekážky a nájsť v sebe dostatok síl a odhodlania ísť s nádejou a optimizmom vpred.
Autorkine pocity a skúsenosti či zážitky, ktoré musela doposiaľ preskákať, sa prelínajú s ďalšími neľahkými životnými osudmi ľudí, ktorým choroba ovplyvnila celý život a tiež medziľudské vzťahy, no priniesla im do života aj obrovskú dávku pokory a vďačnosti.

Ak si myslíte, že ste práve dnes mali naozaj zlý a nevydarený deň, po prečítaní čo i len jednej kapitoly z tejto knižky sa váš pohľad na dnešok celkom iste zmení.
Lebo slnko svieti aj keď je zamračené, a vy môžete žiariť a tešiť sa zo života aj keď miestami zaprší.
Lebo iná cesta, ako ísť vpred, neexistuje. A s úsmevom na tvári a sa kráča ľahšie... 

Teší nás, že táto kniha obohatila našu zbierku skutočných príbehov, ktoré motivujú a neraz aj prebudia...

 

O AUTORKE

 autorka-knihy

Marcela je obdivuhodná a vždy optimisticky naladená mladá žena zo stredného Slovenska. Je autorkou niekoľkých kníh a s jej článkami sa môžete stretnúť napr. aj na portáli dalito.sk. Aj napriek svojmu zdravotnému hendikepu vyštudovala nejednu vysokú školu, je úspešná a pôsobí ako sociálna a biznis koučka. Svoju pozornosť a energiu sústredí najmä do práce s ľuďmi so zdravotným znevýhodnením. Vďaka angažovaniu sa vo filantropii získala za posledných päť rokov aj niekoľko ocenení.
Marcela je živým dôkazom toho, že to, ako žijeme, je odrazom našich vlastných myšlienok a prístupu.

 

  • Žáner: beletria, motivácia, osobný rozvoj
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 5/2018
  • Počet strán: 142
  • Rozmer: 140x200 mm
  • Väzba: paperback
  • ISBN: 978-80-972386-6-7

 

 

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Odporúčame pozrieť tiež:

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.