TAK MA MAMA NAUČILA

TAK MA MAMA NAUČILA

JEDINEČNÁ KUCHÁRSKA KNIHA U NÁS UŽ VYPREDANÉ

Autorka: LUCIA CHRENKO

 

ANOTÁCIA 

ZO STARKINEJ PÍSANKY
TRADIČNÉ A VYLEPŠENÉ
ALCHÝMIA ZAVÁRANIA
KRÁSNA KAŽDODENNOSŤ

Štyri kapitoly, v ktorých sa spojili desiatky rokov staré rodinné recepty s nevšednou galériou kuchynského servisu.
Luciina vášeň a radosť z varenia, pečenia a prípravy jedla sa vinie od prvej až po poslednú stranu knihy. Nie je to však len kuchárska kniha s nadčasovými receptami, je to aj pocta k tradíciám, umeniu a radostným zážitkom či rodinným spomienkam, ktoré sú tým najlepším jedlom pre našu dušu.

Či už sú pre vás chvíle strávené varením každodennou záležitosťou, alebo sa váš život odohráva v kuchyni len výnimočne, táto kniha ulahodí vašim zmyslom, strhne vás svojou atmosférou a naladí vás na tú správnu kuchársku vlnu.

Tradičné recepty v novom šate, alebo zachované presne tak, ako ich pred desaťročiami pripravovala aj Luciina starká. Lebo keď je už raz niečo dobré, netreba to meniť, ale radšej sa o to podeliť.

Tak sa nenechajte núkať a prijmite pozvanie do jedinečnej galérie plnej tradícií s nádychom súčasnosti.
Dobrú chuť a veľa inšpirácie.

 

O AUTORKE

Lucia Chrenko - autorka jedinečnej kucharky TAK MA MAMA NAUČILA

Lucia Chrenko má 32 rokov, vyštudovala francúzsky a taliansky jazyk a kultúru. Až do materskej dovolenky sa aktívne venovala tlmočeniu a prekladom.
Ako sama hovorí, dieťa jej rebríček hodnôt obrátilo hore nohami. Ako matka pochopila, aké dôležité je stretávanie sa za jedným stolom. V jej rodine sa spoločne trávené voľné chvíle odohrávali veľmi často v kuchyni - varilo sa, pieklo a, samozrejme, ochutnávalo. To všetko v tej pravej a nezameniteľnej rodinnej atmosfére. A aj vďaka týmto výnimočným okamihom prišiel nápad o vytvorení vlastnej kuchárskej knihy, ale inej - nevšednej - s pridanou hodnotou. A tak počas posledného roku svojej materskej dovolenky sa myšlienka zhmotnila do tradično - netradičnej kuchárky, ktorú Vám práve predstavujeme.

 

  • Žáner: kuchárska kniha
  • Jazyk: slovenský
  • Dizajn a obálka knihy: PERGAMEN 
  • Vydanie: 10/2018
  • Počet strán: 176
  • Rozmer: 215 x 280 mm
  • Väzba: pevná
  • ISBN: 978-80-973173-0-0

 

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.