ZIMOMRIAVKY

ZIMOMRIAVKY

POVIEDKY S PRÍCHUŤOU TAJOMNA

Autorka: EVA DUŠIČKOVÁ

7,14 € s DPH

11,90 € s DPH Zľava 4,76 €

 

ANOTÁCIA

Máte radi príbehy s príchuťou tajomna?

Priťahujú vás záhady a nevysvetliteľné javy?

Zaujímate sa o veci medzi nebom a zemou?

Ste ochotní pripustiť, že sa občas dejú zázraky?

Ak ste na niektorú z otázok odpovedali áno, držíte v rukách tú správnu knižku.

Nájdete v nej 33 poviedok s viac či menej mysterióznym obsahom.

Niektoré boli inšpirované skutočnosťou, iné sú výplodom fantázie.

Je len na vás, ktorým uveríte a ktorým nie.

Dúfam však, že vás zaujmú, pobavia a možno občas vyvolajú aj príjemné zimomriavky...

Eva Dušičková

 

O KNIHE (NAŠIMI SLOVAMI)

O knihách sa hovorí, že sú otvorenými dverami do čarovného sveta. V tejto knihe poviedok sa vám otvoria až 33-krát. Nájdete v nej skutočné príbehy, alebo príbehy skutočnosťou iba inšpirované, ktoré viac či menej prifarbila fantázia autorky, ale aj príbehy úplne vymyslené. Vyskytujú sa v nich duchovia, neviditeľní ochrancovia, energetickí upíri, jasnovidci, paralelné svety, odkazy zo záhrobia...
Neobyčajné príbehy, ktoré v knihe nájdete, sa však nestali v dávnej minulosti alebo v ríši fantázie. Stali obyčajným ľuďom, v obyčajnom svete. A práve o to sú príťažlivejšie.
Možno ste aj vy sami zažili niečo nevysvetliteľné, čo sa vám pri čítaní vynorí zo spomienok, a veci medzi nebom a zemou sa vám nebudú zdať také neuveriteľné.
Zimomriavky sú literárne „jednohubky", určené najmä pre tých, ktorí milujú príbehy s prekvapivým záverom a ktorým neprekáža, že pri čítaní občas pocítia príjemné zimomriavky...

 

O AUTORKE

Eva Dušičková

Eva Dušičková sa písaniu venuje celý život. Už ako dieťa si vymýšľala rôzne príbehy a rukou popísané zošity schovávala ako poklady v kufríku na povale. Kufrík sa síce už dávno stratil, ale túžba písať zostala.
Vyštudovala žurnalistiku a dlhé roky pracovala ako televízna redaktorka. Vo voľnom čase písala poviedky - niektoré boli publikované, iné zostali v šuplíkoch.
Svoj prvý knižný titul s názvom „Chalan, ktorý vynašiel Spirita, aby inšpiroval" vydala v roku 2016. Bola to kniha o jej synovi a zožala veľký úspech na Slovensku aj v Čechách. Ako však autorka skromne dodáva, úspešná bola najmä vďaka popularite jej syna, uznávaného a obľúbeného rapera Majka Spirita.
Teraz sa o priazeň čitateľov uchádza po druhýkrát, a to zbierkou tajuplných poviedok „Zimomriavky".

 

  • Žáner: beletria, zbierka poviedok
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 28. 11. 2018
  • Počet strán: 250
  • Rozmer: 148 x 210 mm
  • Väzba: paperback
  • ISBN: 978-80-973188-0-2

 

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.