KARAMELA

KARAMELA

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVEMBER 2019

Autor: PETER ZEMAN

Dostupnosť: ZATIAĽ NIE JE V PONUKE

 

ANOTÁCIA

Kniha, ktorá odkrýva svet na hrane zákona a morálky.

Dej tohto príbehu, čiastočne inšpirovaného skutočnými udalosťami, vás vtiahne do hlavného mesta našej krajiny a neskôr aj za jej hranice. A za hranice, nielen štátne, ale najmä tie morálne a zákonné, siahajú aj prípady nelegálnych adopcií.
Peter Reichel je hovorcom štátnej inštitúcie, ktorá má v kompetencii práve túto problematiku. Tragické prípady a osudy týraných detí, roztrieštených detských dušičiek, ktoré sa neraz stávajú iba bezbrannými rukojemníkmi a obeťami, nezriedka i tovarom, sú tak počas niekoľkých rokov súčasťou jeho života. Jednou nohou však vkročí aj do pokriveného sveta plného korupcie a nekalých praktík, v ktorom vládnu peniaze a moc. Jeho osobný život bez kúska anonymity je od ideálu na míle vzdialený, a tak sa jeho obľúbeným a verným spoločníkom stáva alkohol. Komplikovaný milenecký vzťah s asistentkou, ako aj ďalšie osobné či pracovné problémy ho však doženú k radikálnemu rozhodnutiu.
Začína odznova, úplne od nuly, dokonca aj v inej krajine, ale zato s čistou mysľou a odhodlaním, zatiaľ však netušiac, že ho ešte dostihnú následky minulosti.
Jeho život však nakoniec predsa len dostane zmysel. Ten však bude úplne iný, než aký by očakával...

 

O AUTOROVI:

Peter Zeman je absolventom FFUK, odbor žurnalistika. Vyše dve desaťročia pôsobil v rôznych tlačových a elektronických médiách. Dlhšie obdobie pôsobil ako hovorca Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny, vďaka čomu dôverne pozná prostredie, v ktorom sa hlavný dej knihy odohráva.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.