KARAMELA

KARAMELA

INŠPIROVANÉ SKUTOČNÝMI UDALOSŤAMI

Autor: PETER ZEMAN

8,10 € s DPH

13,50 € s DPH Zľava 5,40 €

 

ANOTÁCIA

Kniha, ktorá odkrýva svet na hrane zákona a morálky.

Dej tohto príbehu, čiastočne inšpirovaného skutočnými udalosťami, vás vtiahne do hlavného mesta našej krajiny a neskôr aj za jej hranice. A za hranice, nielen štátne, ale najmä tie morálne a zákonné, siahajú aj prípady nelegálnych adopcií.

Peter Reichel je hovorcom štátnej inštitúcie, ktorá má v kompetencii práve túto problematiku. Tragické prípady a osudy týraných detí, roztrieštených detských dušičiek, ktoré sa neraz stávajú iba bezbrannými rukojemníkmi a obeťami, nezriedka i tovarom, sú tak počas niekoľkých rokov súčasťou jeho života. Jednou nohou však vkročí aj do pokriveného sveta plného korupcie a nekalých praktík, v ktorom vládnu peniaze a moc. Jeho osobný život bez kúska anonymity je od ideálu na míle vzdialený, a tak sa jeho obľúbeným a verným spoločníkom stáva alkohol. Komplikovaný milenecký vzťah s asistentkou, ako aj ďalšie osobné či pracovné problémy ho však doženú k radikálnemu rozhodnutiu.

Začína odznova, úplne od nuly, dokonca aj v inej krajine, ale zato s čistou mysľou a odhodlaním, zatiaľ však netušiac, že ho ešte dostihnú následky minulosti. Jeho život nakoniec predsa len dostane zmysel. Ten však bude úplne iný, než aký by očakával...

 

O AUTOROVI:

Peter Zeman je absolventom FFUK, odbor žurnalistika. Vyše dve desaťročia pôsobil v rôznych tlačových a elektronických médiách. Dlhšie obdobie pôsobil ako hovorca Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny, vďaka čomu dôverne pozná prostredie, v ktorom sa hlavný dej knihy odohráva.

 

 

  • Žáner: beletria
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 11/2019
  • Počet strán: 304
  • Rozmery: 110 x 185 mm
  • Väzba: paperback
  • ISBN: 978-80-99949-00-4

 

Pokojne pridajte aj váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.