MACOCHA 2

MACOCHA 2

INŠPIROVANÉ SKUTOČNÝMI UDALOSŤAMI

Autorky: TATIANA MICHALKOVÁ, EDITA NÁVRATKOVÁ

9,10 € s DPH

13 € s DPH Zľava 3,90 €

 

ANOTÁCIA

Je všetko už vopred dané, alebo máme svoje životy len a len vo svojich rukách?

Pokračovanie neľahkých peripetií Edit, s ktorou sa život už od malička ani trochu nemaznal. A jej matka tiež nie. Materinskú lásku totiž zažívala len vo svojich snoch a predstavách. Drsný príbeh, inšpirovaný skutočnými udalosťami, o zlyhaniach, stratách a sklamaniach, ale tiež o neúnavnom hľadaní lásky.

Ak by vopred tušila, čo ju na danej ceste čaká, vydala by sa nejakou inou? A bola by druhá cesta jednoduchšia a prívetivejšia, alebo by bola tiež plná náročných skúšok a prekážok?

Edit je slobodnou matkou a snaží sa pretĺkať neúprosným životom, ako najlepšie vie, no nezriedka stráca pevnú pôdu pod nohami. Aj napriek jej mladému veku si už preskákala naozaj kadečím a nejeden raz sa ocitla na dne a musela začínať úplne od nuly. Je dokonca presvedčená o tom, že je prekliata. Teraz to už však nie je len o nej – pri svojich rozhodnutiach musí myslieť aj na milovanú dcérku, ktorá je pre ňu všetkým. No aj Edit je len človek, a ľudia robia chyby. Nemá šťastie na mužov a častokrát dopláca na svoju tvrdohlavú a dôverčivú, ba priam naivnú povahu. Je síce silná a len tak ľahko sa nevzdáva, ale keď dôjde do akejsi slepej uličky a je doslova zrazená k zemi, prepadne ju bezmocnosť a pomýšľa aj na najhoršie...

Nájde Edit ešte dôvod na radosť a dostatok síl odraziť sa znova od dna, alebo sa rozhodne pre krajný spôsob riešenia svojej beznádejnej situácie? Lebo ako sa hovorí – zúfalí ľudia robia zúfalé činy.

 

Ak ste zatiaľ nečítali prvú časť tohto strhujúceho príbehu, dostupný je tiež knižný balíček MACOCHA + MACOCHA 2 za zvýhodnenú cenu.

 

O AUTORKÁCH

Autorka knihy MACOCHA (inspira publishing)

Tatiana Michalková

Ako sama tvrdí, s perom v ruke sa už narodila. Písaniu sa venuje odmalička, vždy vedela, čo chce v živote robiť a jej snom popri práci bolo napísať knihu – no nie nejaký romantický, ružový „slaďák". Šestnásť rokov pracovala v bulvárnom denníku, momentálne pracuje už druhý rok v denníku Pravda. Zaujíma sa o históriu, hrady, zámky, kaštiele, pôvodnú slovenskú architektúru, olejomaľbu, záhradu, knihy, turistiku, prírodu, autá a milión ďalších vecí.

 

Autorka kníh

Edita Návratková

Editin životný príbeh bol hlavnou predlohou tohto knižného titulu. Aktuálne „oddychuje" na svojej druhej materskej dovolenke, predtým pracovala v rôznych oblastiach - vyskúšala si prácu taxikárky aj asistentky v právnickej kancelárii a istý čas sa venovala finančnému poradenstvu. Edita je mladá žena, ktorá toho preskákala viac než dosť, a nikdy neprestáva bojovať za lepší zajtrajšok.

 

 • Žáner: beletria
 • Jazyk: slovenský
 • Vydanie: 4/2020
 • Počet strán: 254
 • Rozmery: 148 x 210 mm
 • Väzba: paperback
 • ISBN: 978-80-99949-04-2

 

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Odporúčame pozrieť tiež:

 • Knižný balíček: MACOCHA + MACOCHA 2

  ZVÝHODNENÁ CENA

  Autorky: TATIANA MICHALKOVÁ, EDITA NÁVRATKOVÁ

  15 € s DPH

 • MACOCHA

  INŠPIROVANÉ SKUTOČNÝMI UDALOSŤAMI

  Autorky: TATIANA MICHALKOVÁ, EDITA NÁVRATKOVÁ

  9,10 € s DPH

  13 € s DPH Zľava 3,90 €

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.