DOM Z RUŽÍ

DOM Z RUŽÍ

PREDPREDAJ - KNIHA VYCHÁDZA 25. 6. 2021

Autorka: MARTINA DACKOVÁ

8 € s DPH

10,50 € s DPH Zľava 2,50 €

 

ANOTÁCIA

Zažite horúce leto, nechajte sa unášať na vlnách romantiky, a vstúpte do domu zahaleného opojnou vôňou ruží, ale tiež rúškom dusivého tajomstva, ktoré jeho majiteľka ukrýva pred svetom dlhé desiatky rokov.

Pani Mária, ktorú všetci v dedine oddávna poznajú ako milú a elegantnú dámu, žije sama vo veľkom dome na Záhorí už celé roky. Okrem milovaných ruží jej z času na čas robí spoločnosť iba vnuk a sem-tam podnájomníci z malého podkrovného bytu na poschodí domu, no ten je momentálne prázdny. Starú pani však neustále sužuje minulosť a pocit ľútosti nad jej činmi. Už viac než šesťdesiat rokov žije s tým temným tajomstvom, ktoré ju doslova ničí, ale cíti, že veľa času jej už neostáva. Tak veľmi potrebuje konečne uľaviť svojej duši a povedať niekomu pravdu, čo sa vtedy dávno naozaj udialo...

Mladá právnička Ema sa odhodlá zmeniť svoj doterajší bezútešný život od základov. Už sa viac nemieni prispôsobovať druhým a žiť podľa predstáv a očakávaní jej matky či priateľa. Nechce iba prežívať, chce si život užívať plnými dúškami a myslieť iba na seba, na svoje sny a túžby. Naberie teda odvahu a ukončí osemročný, láskou nenaplnený vzťah s ambicióznym právnikom, odíde z práce plnej stresu a intríg, ktorú tak veľmi nenávidela, a taktiež opustí rušné hlavné mesto, kde žila odmalička. Lodičky na vysokých podpätkoch tak vymení za pohodlné žabky; zhon, frustráciu a upätosť za spontánne emócie a radosť zo všedných maličkostí; a luxusný moderný byt zas za skromný bytík v podkroví rodinného domu na dedinke na Záhorí, v ktorom žije osamelá stará pani...

Pre všetky romantické duše, ktoré obľubujú aj napínavé príbehy.

 

O AUTORKE

Autorka knihy Dom z ruží

 

Martina Dacková je rodáčka z Malaciek, no už niekoľko rokov býva spolu so svojím manželom a dcérkou práve v dedinke Sekule.
Knihy a literatúra sú jej vášňou od útleho detstva. Už ako malú škôlkarku ju staršia sestra často vodievala do mestskej knižnice. A knižnica zostala dodnes miestom, ktoré s veľkou obľubou navštevuje. Podobne je to aj so samotným písaním, ktorému sa taktiež venuje odmala. Rada píše poviedky, ale aj rozsiahlejšie príbehy.
A Dom z ruží je jej prvým románom, ktorý dostal aj knižnú podobu.

 

  • Žáner: beletria,román pre ženy
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 06/2021
  • Počet strán: 240
  • Rozmery: 130 x 190 mm
  • Väzba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-99949-05-9

 

Teším sa

Iveta Lukáčova , 04.03.2020 20:37:56

Teším sa

Neviem sa už dočkať ????

Slavka Benkovičová, 29.02.2020 21:52:06

Neviem sa už dočkať ????

Teším sa ????

Radoslav Dacko, 02.02.2020 20:30:29

Teším sa ????

Sem môžete pridať váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.