LOFT

LOFT

SLOVENSKÝ KRIMI THRILLER

Autor: PETER ZEMAN

11,69 € s DPH

12,99 € s DPH Zľava 1,30 €

 

ANOTÁCIA

Svetlanu Drajnovú, mladú, krásnu, jemnú, nie príliš bystrú blondínku spoznalo vďaka najsledovanejšej televíznej súťaži celé Slovensko. Jej dovtedy úplne obyčajný a jednoduchý život sa z noci na ráno stal verejným. Váhu a tlak náhlej popularity nedokáže uniesť, mix alkoholu a antidepresív sa podpíše pod jej skok z dvanásteho poschodia bratislavského sídliskového paneláku.
Bola sama strojkyňou svojho tragického osudu alebo je obeťou prenasledovania bulváru a za jej smrť môžu aj iní?
Túto otázku si položí prominentný advokát Adam Áron. S pomocou súkromného vyšetrovateľa Eliasa Lenka sa pokúsi zhromaždiť dôkazy o nepriamom zavinení a dostať pred súd najsledovanejšiu televíznu stanicu spolu s najčítanejším denníkom. Ostro sledovaný prípad okamžite vzbudí pozornosť najširších vrstiev verejnosti. O čo ide Áronovi? Naozaj o spravodlivosť, alebo sa len snaží na medializácii
Svetlaninej tragédie prihriať vlastnú polievočku smelých politických ambícií? Vysoká hra vtiahne do svojho víru rad ďalších osôb a hrubo ovplyvní ich životy. Sú nechtiac aj oni len bezvýznamnými, manipulovanými postavičkami každodennej realityšou riadenej peniazmi a mocou?

 

O AUTOROVI:

Peter Zeman je absolventom FFUK, odbor žurnalistika. Vyše dve desaťročia pôsobil v rôznych tlačových a elektronických médiách. Dlhšie obdobie pôsobil ako hovorca Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

 

  • Žáner: beletria, krimi triler
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: 04/2020
  • Počet strán: 240
  • Rozmery: 125 x 200 mm
  • Väzba: pevná
  • ISBN: 978-80-99949-07-3

 

Pokojne pridajte aj váš komentár :-)

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používanie nájdete TU.