Náš (zatiaľ len kratučký) príbeh

Úprimne povedané, k vydávaniu kníh sme sa dostali necielene a neplánovane – fakticky úplnou náhodou. Nie sme žiadni profesionáli ani odborníci v tejto oblasti, skôr knižní nadšenci a vyložení amatéri, ktorí sa radi učia nové veci, no najmä radi tvoria pekné veci. 

Nikdy predtým by sme si ani len nepomysleli, že vydavateľská činnosť so sebou prináša toľko energie a pozitívnych emócií. Pre nás vskutku nečakaný a cenný poznatok :-). Samozrejme, občas sa niektorý z procesov nezaobíde bez stresov – však aby tá paleta pocitov bola čo najpestrejšia – no o to viac si potom vážime a užívame tie radostné okamihy, keď to všetko vyjde tak, ako má. A to je presne to, čo nás na tom najviac baví. Dobrá energia je pre nás doslova nepostrádateľná. My sami ju vyhľadávame, a ak ju môžeme takýmto spôsobom šíriť ďalej medzi ľudí, tak takúto možnosť s radosťou a bez váhania využijeme. Hreje nás pri srdci činnosť, vďaka ktorej sa niekto usmeje, inšpiruje, nakopne, rozveselí, odhodlá k niečomu veľkému či malému, alebo vyrieši zdanlivo neriešiteľný problém. 

 

Píše sa veľmi veľa kníh, ale iba veľmi málo s úprimným zámerom šíriť nimi dobro. (Jean  Jacques Rousseau)

 

Väčšinu našich titulov tvoria debutové tituly, mnoho autorov sa písaniu venuje roky, ba niektorí píšu svoje vlastné príbehy už od detstva, a vydať vlastnú knižku je pre nich veľký sen. A pre nás je nesmiernym potešením spolupodieľať sa na realizácii tohto ich sna. Sme vďační za každú jednu knihu, ktorú sme mohli vydať a ktorej príbeh sme vďaka tomu mohli spoznať.

 

Neskutočne nás baví byť súčasťou každého jedného procesu, ktorý je nevyhnutný pri tvorbe samotnej knihy. Všetko sa snažíme robiť najlepšie, ako vieme, a plní nadšenia a odhodlania vkladáme do každej jednej našej knihy nemalú dávku energie. Chceme zakaždým dosiahnuť čo najlepší výsledok, z ktorého potom máme radosť nielen my a samotný autor, ale hlavne čitatelia.

 

Sme maličké vydavateľstvo, a ani netúžime byť veľkí. Chceme aj z mála vytvárať veľa dobrej energie, šíriť ľudskosť a láskyplnosť. A podľa nás knihy majú v tomto smere obrovský potenciál. Kým nám to okolnosti dovolia, budeme naďalej tou šťastnou malou rybičkou v knižnom mori s úprimným zámerom zdieľať s ľuďmi pozitívnu energiu prostredníctvom kníh. 

 

tím inspira publishing

 

Aký je to pocit, vidieť svoju vlastnú knihu vo výklade kníhkupectva? To sa nikdy nedozviete, ak svoju literárnu tvorbu necháte ležať niekde v šuplíku.
Pošlite nám váš rukopis, a my si ho veľmi radi prečítame, zhodnotíme jeho potenciál a aktuálne okolnosti – a možnože ho spoločne premeníme na ďalšiu peknú knihu.
E-MAILOVÁ ADRESA PRE VAŠE RUKOPISY:

rukopis@inspirapublishing.eu

INŠPIRÁCIA V KNIHÁCH

Nechajte sa inšpirovať aj VY

Čítať bez premýšľania je ako jesť bez trávenia. (Edmund Burke)

15000

PREČÍTANÝCH STRÁN

3500

ŠÁLOK KÁVY

10000

ŠŤASTNÝCH MOMENTOV