Blog

kvalitne knihy

U nás v inspira publishing vnímame knihy ako jednu z najväčších hodnôt v našej spoločnosti. Dokážu byť totiž veľmi výraznou hybnou silou pri posúvaní vlastných hraníc, rozvoji talentu, inšpirácie a ďalších našich schopností, ktoré nám boli dané.

Preto im venujeme výnimočnú pozornosť. Záleží nám na tom, aby obsah našich kníh bol skutočne kvalitný a starostlivo si vyberáme autorov a žánre, ktoré budú vydané pod našou značkou. Neustále premýšľame nad novými projektami a aktívne hľadáme nových – výnimočných autorov s cieľom priniesť na trh ďalší kvalitný produkt.

Veľkú pozornosť však venujeme aj knihe samotnej. Pre mnohých z nás je totiž kniha viac ako len zdroj informácií. Myslíme si, že kvalitný obsah by mal sídliť v kvalitnom obale. Pretože knihy veľmi intenzívne vnímame aj po vizuálnej stránke. Aj tie najkvalitnejšie vína majú špičkové a vizuálne pútavé fľaše. Flakóny francúzskych parfémov sú navrhované s rovnakou starostlivosťou, pozornosťou a citom, ako ich samotný obsah. Výrobcovia áut, ktorým naozaj záleží na skutočnom zážitku z jazdy, kladú veľký dôraz na to, aby bol doslova hýčkaný každý zmysel, keď niekam cestujeme.

Preto sme sa rozhodli, že pôžitok z čítania našich kníh zvýrazníme práve kvalitou materiálov. Očakávať môžete vysoko kvalitný prírodný papier, ktorý sa vyznačuje farebnou stálosťou aj po dlhých rokoch. Ku kvalitným knihám sa ľudia radi vracajú s odstupom času, alebo si kniha jednoducho počká na ďalšiu generáciu, a preto nám záleží, aby pôžitok z čítania nenarušil lacný vyžltnutý papier. Nami vybraný papier je navyše veľmi príjemný na dotyk, takže aj obyčajné otočenie strany podčiarkne pocit výnimočnej chvíle.

Spolupracujeme s talentovanými dizajnérmi, pretože chceme, aby naše knihy boli tie najkrajšie vo vašich knižniciach. Preto dbáme na každý detail a radi sa inšpirujeme tým najlepším, čo svet dizajnu ponúka. To všetko je podporené inovatívnymi technológiami, ktoré aplikujeme pri tvorbe obálok. Tie sú potiahnuté špeciálnou vrstvou, ktorá pripomína zamat a matné plochy sú umne doplnené o kovové razby, čím je zvýraznený pocit z vizuálne skutočne pútavého produktu. Naše knihy môžu byť oblečené v množstve povrchových úprav tej najvyššej kvality, ktoré starostlivo vyberáme s našimi dodávateľmi.

To všetko len preto, že chceme povýšiť čítanie na jeden z najkrajších zážitkov v živote. Chceme spojiť užitočné a prospešné s príjemným. Chceme poukázať na spoločenské postavenie a úlohu kníh. To všetko sme sa rozhodli realizovať od roku 2017, pretože knihy skutočne milujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *